سه شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۷
حمایت مالی از یزد کیت

vrt dvd 2009

نرم افزار vrt 2009  ، یکی ازبهترین نرم افزار جهت مشابهات قطعات الکترونیک از جمله انواع  آی سی ،ترانزیستور ها ،  دیود ،فت ،تریستور ، انواع تقویت کننده های عملیاتی ،رگولاتور .. میباشد به عبارت دیگر با نصب این نرم افزار براحتی میتوانید مشخصات انواع قطعات الکترونیک ، شکل ظاهری ،کارخانه سازنده، مشابهات قطعه مورد نظر، نقطه کار وبرخی از ویژگی های بارز ان  از جمله قطعات smd را مشاهده کنید.

در این نرم افزار بیش از ۳۵۰.۰۰۰ قطعه با مشخصات آن وجود دارد هم چنین میتوانید در صورت وجود قطعه دیتا شیت (برگه مشخصات) آن را از سایت اصلی آن دریافت کنید.

محتوای این نسخه بدین صورت میباشد

بیش از ۹۰.۰۰۰ دیود
بیش از ۵۵.۰۰۰  فت
بیش از ۱۳۰.۰۰۰ ترانزیستور
بیش از ۱۸.۰۰۰ تریستور
بیش از ۱۰۵.۰۰۰ آی سی

به عنوان مثال شما به دنبال مشابه قطعه ۲sc945  میگردین یا این که میخواهید ببنید شکل ظاهری ان به چه صورت میباشد و این که ترتیت پایه های آن چگونه است و یا قطعه مشابه با ولتاژ ان پیدا کنید کلیه این کار ها توسط این نرم افزار امکان پذیر میباشد.در عکس زیر بخش هایی از این نرم افزار را مشاهده میکنید(جهت بزرگتر دیدن عکس بر روی ان کلیک کنید)

جستجو قطعه مورد نظر

افرادی که در خارج از کشور زندگی میکنند میتوانند این نرم افزار را از سایت اصلی آن خریداری کنند.

[hidepost=0]

بعد از دانلود فایل vrt 2009 تمام فایل ها را در یک پوشه قرار داده و آن را از حالت فشرده خارج کید برای این کار باید نرم افزار winrar برروی سیستم شما نصب باشد خوب علاوه بر این به نرم افزاری جهت ساخت داریو مجازی هم احتیاج دارید من خودم از ultraiso استفاده کردم شماهم میتوانید از دیگر نرم افزار ها از جمله  alcohol 120% هم استفاده کنید .

بعد از دانلود فایل ها و قرار دادن در یک پوشه وخارج کردن از حالت فشرده فایل  VRTDVD2009.iso را در درایو مجازی اجرا کنید و با اجرا dvd ، فایل setup.exe را اجرا کنید و مراحل نصب را طبق عکس های زیر  مراحل را اجرا کنید (جهت بزرگتر دیدن عکس برروی آن کلیک کنید)از سمت راست ردیف اول بر روی عکس ها کلیک کنید

بعد از نصب برنامه طبق عکس  های بالا ۲ فایل موجود در پوشه دانلودی را کپی کرده و در محلی که vrt را نصب کرده اید جایگذاری paste کنید.درضمن رمز جهت نصب نرم افزار به صورت زیر میباشد.

Serial Number/: IIAWILI*656972

حجم این نرم افزار حدود ۱.۶ گیگابایت میباشد که از طریق لینک زیر میتوانید دریافت کنید(حجم هر بخش حدود۱۹۷ مگابایت میباشد)

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

[دانلود یافت نشد]

با توجه به درخواست دوستان ، ۲ فایل مربوط به فعال سازی  این نرم افزار جداگانه جهت دریافت قرار گرفت

[دانلود یافت نشد]

[/hidepost]

حمایت مالی از یزد کیت

91 دیدگاه

  1. سلام من تمام فایلا رو دانلود کردم ولی اونارو از حالت فشرده خارج کنم ارور میده

  2. با سلام من پارت 9 را دوبار دانلود کردم با idm.ولی هر بار هنگامی که به 99.98٪ می رسد دیگر دانلود را ادامه نمی دهد .چرا؟

  3. واقعا ممنون عالی بود دوستان

دیدگاهتان را بنویسید